Vtipy

16. listopadu 2008 v 21:49 | Evísek
Jde Máma Rajče, Táta Rajče a Malý Rajče. Malý Rajče dělá bordel a Táta Rajče se nasere. Liskne malý Rajče a řekne ,, Tak poď kečupe" !!


Potkají se dvě blondýny.
Jedna říká té druhé: "Včera jsem byla na těhotenském testu."
Ta druhá na to: "Prosím tě, a jaké byly otázky?"


Pepíček je ve škole a pamí učitelka se ptá Petrušky: "Jak dělá had?" "Sss," zní odpověď. Paní učitelka se ptá dál: "Zdeničko, jak dělá pes?" "Haf haf," odpovídá Zdenička. Paní učitelka k Pepíčkovi: "A co dělá kráva?" "Rozdává známky!"


:Hlásí se žák: "Paní učitelko, tatínek říkal, že pocházíme z opice."
"Milý žáku, dnes chci přednášet novou látku, takže nemám čas řešit váš rodinný problém....."


Jede blondýnka po silnici a nabourá do náklaďáku. Z náklaďáku vystoupí naštvaný řidič, nakreslí na zem čtverec a říká: "Hele slečno tady do toho čtverce si sedněte a z něj nevylezete. Je vám to jasný?" "Ano," špitne blondýnka. Muž vytáhne tyč a začne blondýnce mlátit do auta. Blondýnka se směje. Tak muž pořádně zatlačí až auto rozmlátí na kaši. Podívá se na blondýnku: "Tobě nevadí, že jsi přišla o auto, že se furt tak trapně směješ?" Blondýnka: "O to nejde, ale když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vylezla."


Prečo sú blondínky tak zmätené na dámsky záchodoch?
Pretože si musia sami sťahovať nohavičky.


Jeden chlapec sa pýta druhénu.
Kde si sa narodil?
V nemocnici!
Nehovor!A čo ti bolo?


Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt. "Doklady prosím." Blondýnka na něj tupě zírá. "No takovou kartičku, je na ní vaše fotka. Blondýnka chvíli váhá, za chvíli se začne přehrabovat v kabelce. Vyndá zrcátko a podá mu ho. Policajt se na něj podívá a řekne: "To jste mohla říct dřív, že jste policajt, jeďte."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama